O nas

S c r o l l D o w n

O nas

GCS CARS – wypożyczalnia samochodów sportowych Kraków.

Od samego dzieciństwa samochody odgrywają ważną rolę w życiu każdego faceta. Lata mijają, a wraz z nimi rośnie miłość do motoryzacji. W końcu przychodzi moment, kiedy zapragniemy realizacji naszych motoryzacyjnych marzeń – jeżeli jesteś gotowy na ich spełnienie, świetnie trafiłeś!

GCS CARS to wypożyczalnia samochodów sportowych tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów. Nie potrafisz przejść obok pięknych i szybkich samochodów, dźwięk z układu wydechowego zastępuje muzykę klasyczną, a najlepszy smak to smak adrenaliny? Pasja i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć wypożyczalnię, która spełni Twoje oczekiwania, a której brakowało na małopolskim rynku – wypożyczalnię aut sportowych!

Oferujemy wynajem samochodów sportowych w warunkach przystępnych dla każdego. Brak kaucji oraz limitu kilometrów, uproszczone procedury oraz atrakcyjne ceny to nasza dewiza. Wynajmujemy auta osobom prywatnym, firmom, na targi, na przyjęcia, wesela, śluby oraz inne imprezy okolicznościowe.

Wszystkie samochody w naszej firmie są objęte specjalnym pakietem ubezpieczeń, który wyłącza obowiązek pobierania kaucji. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, wciąż rozwijamy naszą flotę samochodową, co w rezultacie zwiększa wybór samochodów, które mogą Państwo wynająć.

Twoim marzeniem jest jeżdżenie wygodną limuzyną na co dzień, a w weekendy sportowym hot hatchem? Nasza firma jest na tyle elastyczna, że jesteśmy w stanie w cenie jednomiesięcznego najmu wymieniać samochody zgodnie z Państwa życzeniem.

Dla Klientów pragnących zadowolenia z luksusu na okres długoterminowy, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę zależną od marki samochodu i okresu najmu. Jeżeli jesteś zainteresowany innym samochodem, obecnie niedostępnym w naszej ofercie, to możemy je dla Ciebie zorganizować!